Lech Dudarewicz - ZnanyLekarz.pl

Aparat USG Voluson E22

Badania wykonuję na absolutnie topowym aparacie Voluson Expert 22, wyposażonym w sondy: RIC6-12, RM7C, C2-9, C1-6, 9L, IC5-9D
znawcy tematu wiedzą, że wszedł on do produkcji niedawno, posiada wiele unikalnych i innowacyjnych cech wpływających na jakość obrazowania i dokładność uzyskanych obrazów płodu jest niezrównana. Oczywiście szkolę się ciągle, bo operator powinien starać sie dorównać maszynie.
 
Voluson Expert 22 to najwyższy model Volusona, dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji, umożliwia obrazowanie
na niespotykanym wcześniej poziomie. Aparat ten to dzieło sztuki inżynieryjnej z najlepszym na rynku trybem 2D, 3D i 4D. Niezależnie od warunków anatomicznych uzyskujemy pewność diagnostyczną na najwyższym poziomie. Najlepsze na rynku obrazowanie 4D, połączone z ultraczułym trybem 2D sprawia, że diagnoza będzie niezwykle pewna, poparta dokładnością obrazowania wykorzystującego najnowsze, przełomowe rozwiązania z dziedziny techniki i medycyny. Powyższy akapit pochodzi z ulotki reklamowej producenta, i jako szczęśliwy użytkownik tego arcydzieła sztuki inzynieryjnej mogę potwierdzić, że nie ma tutaj przesady.

Wczesne wykrywanie

System Voluson Expert 22 został zaprojektowany z myślą o kompleksowej ocenie złożonych struktur anatomicznych. Pionierskie technologie badań w pierwszym trymestrze, kardiologii płodowej i ginekologii oraz inne kluczowe rozwiązania koncentrują się na wczesnym wykrywaniu i szybkiej interwencji.