dr n. med. Lech Dudarewicz

Specjalista ginekolog-położnik, specjalista genetyki klinicznej, diagnosta laboratoryjny

Umów wizytę: 887 887 787

Konsultacja z lekarzem: 603 166 978*

kontakt@prenatus.pl

*Proszę o informację SMS z prośbą o kontakt

Moje doświadczenie

Jestem ginekologiem-położnikiem, genetykiem oraz diagnostą laboratoryjnym. Zajmuję się diagnostyką prenatalną i genetyczną ciąży w kierunku wad wrodzonych oraz chorób płodu. Jako pierwszy w Polsce zacząłem oceniać cechy budowy płodu w obrazie USG pod kątem chorób uwarunkowanych genetycznie (wprowadziłem w Polsce nazwę „USG genetyczne”) i aktualnie jest to niezwykle precyzyjne narzędzie oceny zdrowia płodu. Wykonuję badania konsultacyjne w przypadku podejrzeń nieprawidłowości płodu postawionych w innych ośrodkach. 

Dysponuję szerokim wachlarzem badań prenatalnych. W trudnych przypadkach korzystam z konsultacji światowych ekspertów. Posiadam certyfikat Fundacji Medycyny Płodowej z Londynu, uprawniający do oceny ryzyka aneuploidii u płodu. Mój program oceny parametrów pierwszego trymestru dla celów badań przesiewowych podlega regularnej, okresowej kontroli Fundacji Medycyny Płodowej z Londynu. Zewnętrzna kontrola jakości jest bardzo ważna i zapewnia odpowiedni poziom badań, porównywalny z innymi ośrodkami na świecie.

Lech Dudarewicz - ZnanyLekarz.pl
Marta Kowalewicz
Marta Kowalewicz
2023-11-16
Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam i mogłam trafić w życiu. Serce na dłoni 🫶
Nina xyz
Nina xyz
2023-09-26
Pan Doktor to przemiły, spokojny, sympatyczny i zabawny człowiek. Jest zarówno świetnym człowiekiem i świetnym doktorem. Wszystko spokojnie tłumaczy, odpowiada nawet na najgłupsze pytania laika, bez jakieś szydercy czy wywyższania się, więc śmiało na wizycie można pytać o najbardziej nurtujące sprawy związane z dzieciątkiem :D Wybranie pana Dudarewicza nie było przypadkowe, był polecany przez wielu rodziców jako najlepszy genetyk w województwie łódzkim. Cieszę się że trafiłam na tak dobrego lekarza. Polecam każdemu kto waha się nad wyborem USG prenatalnym.
Wiktoria Kacperska
Wiktoria Kacperska
2023-06-29
Z całego serca polecam dr. Dudarewicza, przesympatyczny doktor, który zna się na swojej pracy. Miła obsługa, badanie przebiegło szybko i profesjonalnie, lekarz wszystko dokładnie wytłumaczył i pokazał na monitorze, miałam możliwość wizyty wraz z partnerem. Polecam!
Sandra Płuciennik
Sandra Płuciennik
2023-06-23
Polecam każdej kobiecie w ciąży do umówienia wizyty u Pana Doktora :) Wraz z partnerem udaliśmy się na usg pierwszego trymestru. Pan doktor to przemiły , empatyczny człowiek z ogromna wiedzą . Podchodzi do pacjentki z najwyższym szacunkiem i troską. Od samego wejścia do gabinetu czułam się zaopiekowana pomimo ogromnego stresu. Podczas samego badania dowiedzieliśmy się wielu informacji o naszym dziecku ❤️ Bardzo dziękujemy , jesteśmy spokojniejsi. Oczywiście wracamy na kolejne usg :) Pozdrawiamy.
Angelika Pawlicka
Angelika Pawlicka
2023-06-23
Każdy kandydat na lekarza, powinien odbyć staż u boku lekarza, takiego jak pan dr Lech Dudarewicz, w celu nabycia nauki jak można łączyć profesjonalizm z olbrzymią empatią. Niesamowita wiedza pana doktora, w połączeniu z ludzkim podejściem powoduje, że wizyta w gabinecie przebiega w pozytywnej atmosferze. Na każde pytanie dostaje się konkretną odpowiedź, badanie USG jest stale komentowane przez pana doktora. Wszystko bardzo rzeczowo, konkretnie, profesjonalnie a przy tym miło. Polecam serdecznie oraz życzę sobie i wszystkim nam aby więcej było takich lekarzy.
Lidia K.-F.
Lidia K.-F.
2023-06-06
Pan Doktor jest wspaniałym specjalistą o wyjątkowej empatii dla pacjentki. Wizyta przebiega w przemiłej atmosferze, bez pośpiechu i skrępowania. Polecam wszytkim przyszłym mamom.
Paulina Dudek
Paulina Dudek
2023-05-25
Bardzo dobry specjalista ! Wiedza na najwyższym poziomie do tego miły i bardzo sympatyczny :) bardzo polecam
Katarzyna Błędowska
Katarzyna Błędowska
2023-04-22
Pana Doktora nie trzeba nikomu przedstawiac, ponieważ to wybitny specjalista, do którego przyjeżdżają pacjentki z całego kraju. Jest przy tym empatyczny, obdarza pacjenta 100% uwagą, zwracając się ze stoickim spokojem, dzięki czemu dość stresujące badania jakim są badania prenatalne przebiegły w doskonałej atmosferze.
CENTRUM KURIERSKIE KONIN
CENTRUM KURIERSKIE KONIN
2023-03-12
Profesjonalista!Najlepszy specjalista!Traktowanie pacjentek,skrupulatność podczas badań na najwyższym poziomie!Polecamy!